Edukacyjne

SAVOIR-VIVRE PRZY STOLE

Cena 46-45+3 44-40+3 39-30+2 29-25+2
1 dzień 90 zł 95 zł 105 zł 115 zł

Cena wycieczki dla grup powyżej 46 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Grupa wiekowa

  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę instruktora (osoby prowadzącej zajęcia)
  • koszty realizacji programu (w tym obiad)
  • podatek VAT

Zakwaterowanie

zakwaterowanie...

Opis wycieczki

Kuchnia i kultura jedzenia stanowią ważny element naszej kultury. Pod kierunkiem zamkowego Mistrza Kelnerstwa mogą się Państwo u nas dowiedzieć, jak należy zachowywać się przy stole, spożywać posiłki, korzystać z zastawy stołowej. Następnie podczas obiadu wykorzystujecie Państwo zdobyte umiejętności w praktyce. Ofertę kierujemy do dzieci i młodzieży jak również do osób dorosłych, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na temat nakrywania, podawania do stołu oraz jedzenia trudnych potraw. 

Zapraszamy na wykład na temat zasad savoir-vivre'u, zachowania się w sytuacjach, gdy zapraszamy gości lub sami jesteśmy zapraszani, oraz sztuki jedzenia. Nie jest to „nauka prosta ani mała”, a jakże się przydaje w rozmaitych sytuacjach towarzyskich. Opanowanie jej zasad pod okiem specjalisty pozwoli Państwu w przyszłości swobodnie rozkoszować się przyjemnościami stołu i urokiem zgromadzonego przy nim towarzystwa. A wszystko to we wnętrzach, których szczególna atmosfera naukę zamienia w przyjemność.

Wyślij zapytanie:

wpisz kod z obrazka
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com