Integracyjne i aktywne

SUNTAGO PARK OF POLAND NAJWIĘKSZY W POLSCE I W EUROPIE WODNY PARK ROZRYWKI

Koszt wycieczki przy pobycie tylko w strefie Jamango:

Cena 46-45+3 44-40+3 39-30+2 29-25+2
1 dzień 140 zł 150 zł 170 zł 190 zł

Koszt wycieczki przy pobycie w trzech strefach Jamango, Relax i Saunaria:

Cena 46-45+3 44-40+3 39-30+2 29-25+2
1 dzień 190 zł 200 zł 210 zł 230 zł

Cena wycieczki dla grup powyżej 46 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Grupa wiekowa

 • szkoła podstawowa klasa 1-4
 • szkoła podstawowa klasa 5-8
 • liceum

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • miejsca gratis dla opiekunów
 • opłaty za bilety wstępu 
 • opiekę pilota
 • podatek VAT

Cena zawiera:

 • wyżywienia

Opis wycieczki

SUNTAGO PARK OF POLAND - NAJWIĘKSZY W EUROPIE WODNY PARK ROZRYWKI

Raj w sercu Polski i to zaledwie 60 km od Warszawy? Tak to możliwe! Zapraszamy z nami do największego w Europie zadaszonego parku wodnego Suntago Wodny Świat!  Na obszarze prawie 20 hektarów do naszej dyspozycji oddane zostają trzy strefy tematyczne: Jamango, Relax i Saunaria oraz 5 restauracji i 4 koktajl bary w basenach. Restauracje to prawdziwa podróż dookoła świata, możemy przenieść się do Japonii i zjeść świeże sushi, do słonecznej Italii na pyszny makaron czy aromatyczną pizzę lub wpaść na soczystego amerykańskiego steka czy hamburgera.

Strefa Jamango, jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla, to 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów! Na amatorów wodnych szaleństw czeka najdłuższa w Europie kryta zjeżdżalnia mierząca aż 320 metrów! To tak jakby sunąć w dół ze szczytu Wieży Eifla! Neon Torpedo, Tiger’s Race czy Creazy Drive to tylko kilka z wielu najnowocześniejszych wodnych atrakcji. Co jeszcze czeka na nas w strefie Jamango? Aż 18 róznych basenów o łącznej powierzchni 3500 metrów kw. Do naszej dyspozycji są baseny termalne, solankowe, siarkowy jak również basen z falami, dzikie rzeki oraz symulator Surf-Air.

W ramach regeneracji i nabrania sił na dalszą zabawę możemy udać się do strefy Relax, gdzie w otoczeniu ponad 700 żywych palm odpoczniemy na wygodnych leżakach podziwiając egzotyczne rośliny przywiezione z najdalszych zakątków świata. Dla tych natomiast, którym panująca wewnątrz parku, temperatura 32 stopni

A jeśli to za mało proponujemy strefę Saunaria, gdzie czeka na Was 10 saun z różnych stron świata. Poczuj ich ciepło, a następnie weź orzeźwiający prysznic pod wodospadem Calla.

Zapraszamy do największej atrakcji i nowego miejsca na mapie Polski! Z nami Ty i Twoja klasa możecie być jednymi z pierwszych gości na Suntago Park Poland!

Na tej wycieczce szkolnej poczujcie się jak na egzotycznych wakacjach!

PROGRAM

 • 08.30 Wyjazd spod szkoły 
 • 10.00-18.00 pobyt w Suntago Park*
 • 20.00 powrót pod szkołę

*pobyt w parku możemy skrócić lub jeszcze wydłużyć w zależności od Państwa preferencji

**podczas pobytu przerwy na posiłki płatne we własnym zakresie

Wyślij zapytanie:

wpisz kod z obrazka
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com