Rekomendujemy wykupienie dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wycieczki, które zabezpiecza uczestnika przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
Co to jest ubezpieczenie kosztów rezygnacji?
To dobrowolne ubezpieczenie, które chroni Cię finansowo, jeśli z przyczyn losowych musisz zrezygnować z wyjazdu lub przerwać podróż.
W jakich sytuacjach działa ubezpieczenie?
M.in. w przypadku nagłego zachorowania, wypadku, kontuzji, kradzieży dokumentów czy innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych (łącznie ok. 20 powodów rezygnacji).
Co obejmuje zwrot kosztów?
Ubezpieczenie zapewnia zwrot do 100% poniesionych i udokumentowanych kosztów, takich jak udział w wycieczce, noclegi, bilety lotnicze, autokarowe, kolejowe lub promowe.
Czy ubezpieczenie dotyczy wyjazdów zagranicznych i krajowych?
Tak — ochrona obejmuje zarówno wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne.
Do kiedy mogę wykupić ubezpieczenie?
Najpóźniej do 7 dni przed rozpoczęciem podróży, po opłaceniu całości ceny lub pierwszej raty za wycieczkę.
Jak wykupić ubezpieczenie?
Polisę można kupić szybko i wygodnie online:
👉 Kliknij tutaj
Gdzie znajdę szczegółowe warunki?
Szczegóły zakresu ochrony znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) oraz dokumentach produktowych udostępnionych podczas zakupu polisy.
Aby otrzymać fakturę za udział w wycieczce prosimy, przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, o przesłanie danych do faktury na adres: faktury@lazurtravel.pl
Prosimy o podanie następujących informacji:
Faktury wystawiane są po zakończeniu imprezy turystycznej i przesyłane do Państwa drogą elektroniczną
Poszukiwacze to atrakcyjna propozycja jednodniowej wycieczki dla przedszkoli oraz uczniów szkoły podstawowej, łącząca aktywność terenową z elementami przygody, logicznego myślenia i współpracy w grupie. Podczas realizacji programu dzieci wcielają się w rolę poszukiwaczy, ucząc się orientacji w terenie, rozwiązywania zagadek oraz pracy zespołowej. Program jest dostosowany do wieku i możliwości uczestników, dzięki czemu sprawdza się zarówno w młodszych grupach, jak i w klasach starszych.
Zajęcia prowadzone są w bezpiecznym, zielonym otoczeniu i sprzyjają nauce przez zabawę, rozwijaniu samodzielności oraz budowaniu relacji w grupie. To sprawdzona wycieczka edukacyjno-integracyjna blisko Warszawy, chętnie wybierana przez placówki współpracujące z Lazur Travel.
Wyjazd spod szkoły / przedszkola w godzinach porannych
Przejazd na miejsce realizacji programu
Realizacja programu animacyjno-edukacyjnego „Poszukiwacze” (zajęcia dostosowane do wieku uczestników), w ramach którego:
podchody z zadaniami terenowymi
posługiwanie się mapą
rozpoznawanie znaków topograficznych
marsz z kompasem, wyznaczanie kierunków świata i azymutu (od klasy V)
komunikacja między zespołami przy użyciu walkie-talkie
od klasy IV: szyfrowanie wiadomości (kod Morse’a, szyfr „czekoladka”, szyfr ułamkowy)
rozwiązywanie zagadek i zdobywanie kluczy do skarbu
wykopaliska
poszukiwania z użyciem wykrywacza metali
odnalezienie skarbu
Ognisko z pieczeniem kiełbasek lub obiad (opcja dodatkowo płatna)
Zabawy rekreacyjne na terenie ośrodka
Wyjazd w drogę powrotną
Powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych
Dodatkowo polecamy:
Ceny obowiązujące w roku szkolnym 2025 /2026.
Powyższa kalkulacja jest szacunkowa. Cenę potwierdzamy po ustaleniu terminu wyjazdu
Cena wycieczki dla grup powyżej 53 uczniów oraz poniżej 20 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem wypełnij formularz lub mail wycieczka@lazurtravel.pl
Wkrótce skontaktujemy się w sprawie wycieczki.
Zostaw swój numer - odezwiemy się do Ciebie
Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe