Lata

OBÓZ CHALLENGE ACTIVE Z LAZUR TRAVEL 18-28.07.2021
CAMP CHALLENGE ACTIVE Z LAZUR TRAVEL

 w Żarnowska k/ Łeby

dla dzieci w wieku 6-18 lat

18.07 – 28.07.2021 (11 dni)

Cena 2250zł z transportem

 

MY chcemy już na wakacje! W tym roku powracamy na nasz Camp Challenge Active do Żarnowska koło Łeby.

Camp Challenge Active to obóz rekreacyjno – sportowy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

W trakcie obozu czekają na Was emocjonujące wyzwania na lądzie, na wodzie pstt… i w powietrzu. 

Wakacje z Lazur Travel to gwarancja wspaniałej, wakacyjnej przygody.

3...2...1... START! zapisy ruszyły

Szczegóły oferty

GDZIE MIESZKAMY: 

Ośrodek NORD CAMP znajduje się w bliskim sąsiedztwie przyrody naturalnej otuliny Słowińskiego Parku Narodowego, 900 m od Jeziora Łebsko (3-go co do wielkości jeziora w Polsce), a także szlaku rowerowego Euro Velo 10 (międzynarodowej trasy rowerowej Morza Bałtyckiego). Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji zajęć sportowych na ogrodzonym terenie ponad 3 500 m2, do której należą: 10 otwartych kortów tenisowych, 3 boiska do siatkówki, 2 boiska Street Ball, 1 boisko do piłki ręcznej plażowej, alternatywnie 2 boiska do piłki siatkowej, bądź dwa boiska do Beach tenisa, kilka boisk do Badminton, 2 baseny jeden o głębokości do 1,2m, drugi do 1,7m, place zabaw na powietrzu, ścianka wspinaczkowa, siłownia, stoły do tenisa stołowego, duża sala audiowizualna. Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Cały obiekt jest ogrodzony, niedostępny dla osób z zewnątrz, a także posiada monitoring, zapewniając tym samym pełne bezpieczeństwo uczestników.

Ośrodek NORD CAMP to obiekt z 2017 roku, który jest filią Ośrodka NORD będącego na rynku już od 2000 roku. http://www.nordcampleba.pl/ 

WYŻYWIENIE: 

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Turnus rozpoczyna się obiadem, kończy się śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną. 

TRANSPORT: 

pociag PKP

UBEZPIECZENIE: 

Signal Iduna NNW 10000 zł

Wyślij zapytanie:

wpisz kod z obrazka
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com