Lato 2020

OBÓZ MALARSTWA I RYSUNKU Z LAZUR TRAVEL I SZKOŁĄ POWIDOK 08-18.07.2020


Opis

CAMP MALARSTWA I RYSUNKU

 w Żarnowska k/ Łeby

dla dzieci w wieku 9-19 lat

08.07 – 18.07.2020 (11 dni)

Cena 2490zł z transportem

Wakacje 2020 nadchodzą! W tym roku Lazur Travel wraz z Powidok Szkołą Rysunku zaprasza na CAMP MALARSKO - RYSUNKOWY. Obóz odbywać się będzie w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego i Łeby. 

Tak tak tak… dobrze czytacie z jednej strony tylko 900m do jeziora Łebsko z drugiej piękne morze Bałtyckie. 

Na Campie będziecie mogli przybliżyć sobie zagadnienia dotyczące wszelkich technik malarskich i rysunkowych. Intensywność zajęć pozwoli na doskonalenie umiejętności lub pomoże w nauce od podstaw.  

 

Plenery malarskie i rysunkowe, skupiające się głównie na pejzażu, będą bardzo inspirującym i kształcącym doświadczeniem. Na nich, oprócz malarstwa, będziemy również rozmawiać o artystach i o bieżących zagadnieniach związanych z różnymi dziedzinami sztuki. 

Plenery przeplatane będą nauką rysowania martwej natury oraz szkiców postaci. Podczas wyjazdu można będzie stworzyć prace, które posłużą do kompletowania teczek do liceów plastycznych bądź na studia wyższe.

Pod koniec kursu zorganizowany będzie wernisaż z pracami kursantów oraz konkurs fotograficzny.

Jako, że podstawy rysunku przydają się na wszelkie kierunki plastyczne i związane z designem, na nasz obóz zapraszamy także, tych którzy mają ambicje do tego, aby zostać malarzami, rysownikami, ilustratorami czy chociażby grafikami komputerowymi. 

Wyjazd dedykowany jest nie tylko młodzieży, która wiąże swoją przyszłość z rysunkiem, ale również wszystkim kreatywnym dzieciom, które chciałyby nauczyć się podstaw rysunku, jednocześnie wspomagając rozwój ich umiejętności manualnych. Nauka koloru i przedstawiania konkretnych form będą dobrymi podstawami do ich przyszłego kształcenia w zakresie sztuk plastycznych.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania. Zapewniamy fantastyczną zabawę i podróż po świecie sztuki. 

Wakacje z Lazur Travel to gwarancja wspaniałej, wakacyjnej przygody.

3… 2… 1… START! 

Wyślij zapytanie:

wpisz kod z obrazka
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com