Lato 2019

PÓŁKOLONIE MISJA ZEGRZE Z LAZUR TRAVEL
Opis

PÓŁKOLONIE Misja Zegrze z Lazur Travel

Już od 24 czerwca zapraszamy dzieci na PÓŁKOLONIE lato 2019 w wieku 5-14 lat

PROMOCJA !!! Cena 930zł z transportem

do dnia 10.04.2019 dla pierwszych 20 osób

(5 dni)

Półkolonie 2019 Misja Zegrze z Lazur Travel organizowane są na tysiącach metrów zielonego terenu wzbogaconego o boiska sportowe, piaszczystą plażę, sale warsztatowe i miejsce na ognisko, a wszystko to w sąsiedztwie pięknych lasów i jeziora. Zaledwie 35 km od Warszawy.

Proponujemy półkolonie zlokalizowane na tyle blisko Warszawy, by dzieci każdy dzień pełen emocji i przygód mogły zakończyć powrotem do domu i spędzeniem wieczoru z rodziną, jednak na tyle daleko, by miały szansę rozwijania swojej samodzielności i doświadczyły wypoczynku na łonie przyrody z dala od zgiełku miasta. 

Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Sprzyjają temu jego czyste wody. Dzieje się tak dzięki wybudowaniu w ostatnich latach wielu oczyszczalni nad Narwią, Bugiem i ich dopływami. W sezonie letnim tafla jeziora jest biała od żagli, a kiedy powieje wiatr, windsurferzy fruwają na swoich deskach niczym barwne motyle. Przy brzegach śmigają kajaki, rowery wodne i wiosłowe łódki.

 #półkolonielazurtravel #lazurtravel #nadzegrzem #zalew #zegrze #lato2019 #summer #forkids #instacamps #camp #instakids #basen #survival #misja #agent #taniec #dance #art #dladzieci #atrakcje #kolonia #polkolonia #freetime #fun #friendship #kindergarden #preschool #warszawa


Cena regularna 980zł z transportem

Zapewniamy:

  • Czas bez nudy wypełniony zabawą i atrakcjami,
  • Kształtowanie charakteru poprzez przygodę
  • Rozbudzenie kreatywności i wyobraźni
  • Wspólne wyprawy, gry i zabawy, które nauczą współpracy i pomogą każdemu odnaleźć swoje miejsce w grupie

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów i animatorów

Forma półkolonii pomaga kształtować umiejętności społeczne i jest pierwszym krokiem w stronę udanego, samodzielnego wyjazdu kolonijnego w przyszłości.

 

Wyślij zapytanie:

wpisz kod z obrazka
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com