Góry Świętokrzyskie

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE DLA NAJMŁODSZYCH

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 200 zł 210 zł 245 zł 270 zł
3 dni 305 zł 315 zł 360 zł 395 zł

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Grupa wiekowa

  • szkoła podstawowa 1-3
  • szkoła podstawowa 4-6

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • opiekę pilota
  • wyżywienie zgodnie z programem
  • ubezpieczenie NNW (5 tys.)
  • podatek VAT
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów 

Cena nie zawiera:

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

3 dni

DZIEŃ 1

Jurajski Park w Bałtowie – zwiedzanie z przewodnikiem ponad 100 modeli naturalnej wielkości dinozaurów, Muzeum Jurajskie z niezwykłymi eksponatami pochodzącymi z różnych części świata,  Prehistoryczne Oceanarium - zobaczymy piękno morskich głębin i świat podwodnego życia ogromnych gadów, uczestnicy staną „oko w oko” z gatunkami które żyły na Ziemi tysiące lat temu; Kino Emocji w technologi 5D - sceny rozgrywane na ekranie prócz trójwymiarowego obrazu dostarczą wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych i dotykowych, Plac Zabaw oraz Park Rozrywki (bez urządzeń uruchamianych za pomocą monety oraz tyrolki).

DZIEŃ 2

Muzeum Przyrody i Techniki – Jedyny taki w Europie Zakład Wielkopiecowy z największą na świecie maszyną parową i Wielkim Piecem. Dodatkowo zobaczymy pierwszą polską ciężarówkę oraz tropy dinozaurów odciśnięte w piaskowcu sprzed 150mln lat (istnieje możliwość zamówienia interesujących warsztatów - 4zł/os). Święty Krzyż – wejście na Łysą Górę i wizyta w najstarszym polskim sanktuarium z relikwią Krzyża Świętego,  platforma z widokiem na słynne świętokrzyskie Gołoborze. Dąb Bartek – wizyta u największego i jednego z najstarszych dębów w Polsce.

DZIEŃ 3

Jaskinie na Kadzielni – jak prawdziwi speleolodzy, przejdziemy podziemną trasą turystyczną przez trzy połączone ze sobą jaskinie. Centrum GeoEdukacji – podczas zwiedzania Galerii Ziemi poznamy fascynującą opowieść o wyjściu pierwszych kręgowców na ląd, rozkwicie i zaniku tropikalnej rafy, budzących grozę trzęsieniach ziemi oraz tworzeniu się jaskiń i złóż cennych minerałów. W Kapsule 5D odbędziemy Podróż do wnętrza Ziemi – zimna i wilgotna jaskinia, gorąca lawa czy morska bryza przestaną być już tylko zwykłym obrazem, a staną się wirtualną rzeczywistością, którą będziemy mogli poczuć wszystkimi zmysłami. W trakcie zajęć praktycznych - Moje pierwsze szlify, poznamy tajniki szlifowania wybranych okazów, które następnie jako pamiątkę będziemy mogli zabrać ze sobą.

Wyślij zapytanie:

wpisz kod z obrazka
captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com